اشتراک در خبرنامه

کارخانه پوشش لوله و رنگسازی نیک محضر اسپادانا

واحد پوشش لوله نیک محضر اسپادانا، با مساحتی بالغ بر 24 هکتار در سال 1384 در اصفهان شهرک صنعتی سجزی تاسیس گردید. پیش از آن در سال 1357 با تاسیس شرکت استقلال هفشجان آغاز گردیده که سابقه فعالیت در تعداد بی شماری از پروژه های خطوط انتقال آب و گاز را دارد و تامین کننده پوشش لوله های فولادی خطوط انتقال در این پروژه ها بوده است. از سال 1387 با بیش از پنج کارگاه پوشش در اقصی نقاط ایران، گامی مهم و اساسی در راستای خودکفایی ایران اسلامی برداشته است و بطور گسترده تولیدکننده مواد و مصالح پوشش های ضدخوردگی و مجری انواع پوششهای سطوح داخلی و خارجی لوله های فولادی خطوط انتقال (نفت ، گاز ، پتروشیمی و آب) می باشد. واحد پوشش لوله نیک محضر اسپادانا دارای دو آزمایشگاه مدرن ( پلیمر و قیرهای نفتی _ پلیمری) با نیروهای آزمایشگاهی متخصص می باشد.

واحد رنگسازی نیک محضر اسپادانا، نیز بصورت مجزا با مساحتی بالغ بر 3 هکتار در شهرک صنعتی سجزی (اصفهان) در زمینه تولید انواع رنگهای صنعتی، دریایی، خودرویی و ساختمانی فعالیت دارد. این واحد دارای دو آزمایشگاه مدرن (آزمایشگاه کنترل کیفیت و آزمایشگاه تحقیق و توسعه)، مجهز به کلیه تجهیزات به روز آزمایشگاهی با مساحتی بالغ بر 300 مترمربع می باشد که هر دو آزمایشگاه با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه رنگ فعالیت دارد. همچنین واحد رنگسازی نیک محضر اسپادانا دارای بزرگترین خط تولید رنگ با ظرفیت تولید 20 تن رنگ در یک شیفت کاری می باشد. لازم به ذکر است این واحد دارای گواهینامه های بین المللی و همچنین دارای گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره استاندارد در استان اصفهان می باشد. کلیه گواهینامه ها، تاییدیه فنی محصولات و همچنین وندورهای اخذ شده در قسمت تاییدیه های فنی در سایت قابل مشاهده می باشد.

گستره وسیع محصولات ، قابلیت انعطاف پذیری تولید محصولات متنوع طبق سفارش کارفرما ، کیفیت برتر مواد و مصالح، تجهیزات ، سیستم تولیدی پیشرفته مطابق با تکنولوژی بروز بین المللی از جمله ویژگی های متمایز شرکت نیک محضر اسپادانا می باشد . این شرکت با پرسنل خلاق ، مسئولیت پذیر و با انگیزه سازمانی ، یادگیرنده و متعهد به مسئولیت های اخلاقی و حرفه ای می باشد که با تولید اکثر پوشش های لوله های فلزی با اتکا بر پرسنل مسئول خود در راستای اعتلا و بهبود کیفیت تولیدات موجود تلاش می کند . 

درباره رنگسازی نیک محضر اسپادانا بیشتر بدانید. مدیران شرکت:

 ♦ قرار گرفتن واحد رنگسازی نیک محضر اسپادانا در وندور شرکت ملی گاز و شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران:

رنگ سالونت فری نیک محضر اسپادانا مطابق با استاندارد IGS-M-TP-027 پس از تاییدیه توسط آزمایشگاه ثالث مترا و تایید میدانی در محل پروژه ها تایید نهایی ملی گاز را دریافت نمود.

♦ قرار گرفتن واحد رنگسازی نیک محضر سپادانا در وندور شرکت کمباین سازی ایران:

پس از بازدید فنی نمایندگان شرکت محترم کمباین سازی ایران از واحد رنگسازی و ارسال نمونه های رنگ به آزمایشگاه مترا و دریافت تاییدیه فنی آنها این شرکت در وندور لیست شرکت کمباین سازی ایران قرار گرفت.

♦ دریافت تاییدیه رنگ ترافیکی سرد واحد رنگسازی توسط آزمایشگاه مترا:

رنگ ترافیک سرد نیک محضر اسپادانا تمامی اسپک های استاندارد را با موفقیت پاس کرده است.

♦ دریافت تاییدیه شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران:

پس از بازدید و بازرسی فنی انجام شده توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران واحد رنگسازی علاوه بر واحد پوشش موفق به دریافت تاییدیه محصولات رنگ از آن مجموعه محترم گردید.

♦ محصول جدید واحد رنگسازی نیک محضر اسپادانا:

محصول جدید رنگسازی نیک محضر اسپادانا با کد NMI840116SF بر پایه اپوکسی پلی آمین مدیفای شده مانیخ بیس برای اجرا در زیر آب با مدیریت دکتر فرهاد زارعی در واحد آرندی نهایی شد و قابل اجرا برای صنایع دریایی و کشتیرانی و صنایعی که در معرض آب هستند می باشد.این محصول بعد از اجرا می تواند سریعا در آب مغروق شود.

♦ نهایی شدن دو محصول جدید و پیشرفته واحد رنگسازی نیک محضر اسپادانا:

در واحد تحقیق و توسعه رنگسازی نیک محضر اسپادانا با مدیریت دکتر زارعی محصولات جدید و پیشرفته ذیل نهایی و تاییدیه آزمایشگاه ثالث (مترا) اخذ گردید.

کلیه کارفرمایان گاز و نفت می توانند از محصولات نامبرده شده در پروژه ها استفاده نموده و بعنوان یکی از تامین کنندگان مهم و قابل اعتماد در صنعت رنگ حساب باز کنند.

الف-رنگ اپوکسی سالونت فری مخصوص سرجوش با کد NMI820113HS مطابق با استانداردهای IGS-TP-027 و BS EN 10289

ب-رنگ پلی یورتان آروماتیک قابل اجرا تا 1500 میکرون با کد NMI820125 مطابق با استانداردهای IGS-TP-020 و BS EN 10290

♦ بزرگترین سایت رنگسازی استان اصفهان:

 در سایت رنگسازی نیک محضر اسپادانا دو آزمایشگاه پیشرفته و مدرن طراحی و کلیه تجهیزات آزمایشگاه به روز و از بهترین برند های جهان برای هر دو آزمایشگاه خریداری شده است. قسمت تولید دارای 6 میکسر بزرگ و 5 آسیاب مدرن با ظرفیت تولید روزانه 10 تن از انواع رنگ ها می باشد. قسمت انبار دارای 3 بخش انبار مواد اولیه و انبار محصول و انبار ملزومات بسته بندی می باشد. در یکساله اخیر، کلیه سیستم های پر مصرف رنگ در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از محصولات شرکت توسط آزمایشگاه ثالث تایید گردیده و در قسمت تاییدیه های فنی بارگذاری شده است. 

             

                     آزمایشگاه کنترل کیفیت                                                                                                        

              

          آزمایشگاه تحقیق و توسعه                                                                                                  

 

♦ دریافت تاییدیه رنگ های سیلیکونی نسوز 400 و 600 درجه:

قابل توجه کلیه پیمانکاران و کارفرمایان نفتی و گازی، رنگ های سیلیکونی نسوز 400 و 600 درجه توسط آزمایشگاه مترا تایید شد. دیتاشیت این محصولات و تاییدیه ها در وب سایت شرکت قابل مشاهده و دانلود می باشد.

♦ دریافت تاییدیه و وندور شرکت ملی صنایع پتروشیمی(N.P.C):  

شرکت نیک محضر اسپادانا در مورخ 98/6/12 با حضور در جلسه فنی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و ارائه توانمدی های فنی سازمان توسط دکتر زارعی و ویزیت شرکت از بابت امکانات موفق به اخد تاییدیه و وندور شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای کلیه محصولات تولیدی اعم از رنگ های صنعتی و دریایی شد. لذا  شرکت نیک محضر اسپادانا می تواند در مناقصات کلیه پتروشیمی ها وپیمانکاران مربوطه از جمله ناموران، نارگان و پیدک و ... شرکت نماید.ضمن تشکر از زحمات خانم مهندس فیروزی این موفقیت را به مدیریت محترم عامل و کلیه کارکنان شرکت تبریک گفته و امید است در آینده بتوانیم وندورهای بیشتری برای سازمان دریافت نماییم.

♦ تاییدیه سالت اسپری محصول اتیل سیلیکات:

محصول اتیل سیلیکات شرکت نیک محضر اسپادانا با کد NMI681070 در مورخ 98/1/26 از آزمایشگاه مترا توانست تاییدیه سالت اسپری به مدت 1500 ساعت به صورت تک لایه را دریافت نماید و این محصول بصورت محصولی برتر در زمینه خوردگی به بازار ارائه خواهد شد.

♦ اخذ کلیه تاییدیه های فنی و سالت اسپری سیستم سه لایه آلکیدی شرکت نیک محضر اسپادانا  از موسسه مترا:

سیستم سه لایه آلکیدی شرکت نیک محضر اسپادانا بصورت:

 -آستری آلکیدی هوا خشک با کد NMI682131

 -میانی آلکیدی هوا خشک با کد NMI780131

 -رویه آلکیدی هوا خشک با کد NMI840131

در مورخ 97/11/24 موفق به اخذ کلیه تاییدیه های فنی و سالت اسپری به مدت 500 ساعت برای سیستم سه لایه از موسسه مترا گردید.

♦ تاییدیه تست Cathodic Disbond رنگ سالونت فری گرید بهداشتی :

شرکت نیک محضر اسپادانا در زمینه رنگ سالونت فری گرید بهداشتی با کد NMI840119 با دریافت تاییدیه تست Cathodic Disbond مطابق با استاندارد (ASTM G8(Method A با نتیجه 2.5mm توانمندی فنی سازمان را در مقابل رقبا نشان داد؛ لذا این رنگ می تواند بعنوان مشخصه برتر به بازار ارائه گردد.